Fabryka Narzędzi GLOB jest producentem nowoczesnych wyciągów narciarskich z wysokim i niskim prowadzeniem liny. Nasza produkcja opiera się zarówno na wiedzy zdobytej przez dawny zakład innowacyjnego sprzętu i urządzeń POLSPORT jak i na kilkunastoletnim doświadczeniu w budowie wyciągów narciarskich. Od roku 1979 wyprodukowaliśmy ponad 200 wyciągów pod nazwami POLSPORT oraz POLGLOB.

Wyciągi narciarskie POLGLOB charakteryzuje lekka i zwarta konstrukcja, dzięki której nie ma potrzeby stosowania rozbudowanej infrastruktury, jednocześnie zapewniając wysoki wskaźnik przepustowości. Instalacja sterowania oraz elementy systemu bezpieczeństwa wykonane są w oparciu o sterowniki mikroprocesorowe oraz czujniki indukcyjne. Wszystkie produkowane przez nas urządzenia i podsystemy wyciągów narciarskich spełniają wszelkie wymogi normatywne mające zastosowanie w Polsce oraz pozostałych krajach Unii Europejskiej.

Fabryka Narzędzi GLOB gwarantuje najwyższą jakość usług o czym świadczą wdrożone systemy zapewnienia jakości wg normy PN-EN ISO 9001:2015.
Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu oraz Polityki Prywatności. Copyright © 2006 - 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone fnglob.pl